Tõusev täht krüptoraha turul – uTrust ehk uus PayPal?

Uus maksete platvorm uTrust siseneb hetkel väga võimsalt turule. Šveitsi ettevõtte uTrusti eesmärgiks nende sõnul on tulevikus hakata konkurentsi pakkuma PayPalile.

uTrust (UTK) on token, millega tagatakse ülekannetele kiire liikumine ja turvalisus. Lisaks on tulevikus uTrust tokenitega makstes vahendustasu 0%. Selline süsteem ei ole midagi väga uudset, kuid nende sõnul lahendavad nad mitmeid seniolevaid probleeme. Vaata täpsemalt siit videost –

uTrust on tänu usaldusväärsele meeskonnale ja rohketele investoritele saanud palju tähelepanu ning hetkel on uTrusti koguturu väärtus kokku 315,275,534 EUR.

UTK väärtus on tõusnud 10 päevaga 9 kordselt. Lisaks näitab nende tõsiseltvõetavust ka uTrusti fännibaas (Facebookis ca. 12 000 fänni).
Hetkel on üks UTK väärt ~1€

UTK krüptovaluuta kursside graafik –

uTrust ei ole veel suurtesse massidesse jõudnud, seega soovitavad mitmed krüptoraha entusiastid just praegu sellesse krüptovaluutasse investeerida.

Hetkel saab uTrusti (UTK) osta KuCoinist (liitu SIIN), kuid lähiajal on uTrust kättesaadav ka OKEX-is ja paljudes teistes krüptoraha keskkondades.

Anna meile hoogu ja jälgi meid Facebookis, et olla kursis uute tõsiseltvõetavate krüptovaluutadega! 🙂

Jaga sõpradega:

Jälgi meid ja ära maga maha uusi nõuandeid :)