KuCoin – parim koht, kust soetada alternatiivkrüptoraha?

Kucoin on hetkel üks parimatest krüptovaluuta turgudest, mis on saadaval kõigile, kes otsivad lihtsat ja turvalist platvormi, kus erinevate valuutadega kaubelda.

Kucoini lõi grupp kirglike huvilisi, kes olid kõik lehe loomise ajaks endale juba ehitanud krüptomaailmas tugeva maine ning koostööd teinud erinevate oma ala hiidudega, nagu näiteks GF Securities, Ant Financial, Youling, Jianbang Communication, ja iBOX PAY. Kucoini eesmärk on inimestele pakkuda turvalist ja lihtsasti mõistetavad kohta, kus oma krüptovaluutadega kaubelda.

Kuigi Kucoin on üsna uus firma, on tema tiim olnud tihedalt blockchain-tehnoloogiaga töötanud juba aastast 2011 ning käesoleva lehe tuumik ehitati valmis juba aastal 2013. See on andnud tiimile küllalt aega lihvida oma teenuse kõiki detaile. Registreerimine on imelihtne ning kogenud kauplejad nõustuvad, et Kucoin on üks kõige lihtsamini mõistetavaid kauplemisplatvorme, mida suudab kohe kasutada ka algaja.
Kucoin’i tasud on väga väikesed. Deposiidi tegemine ei maksa midagi ning kauplemistasu on ainult 0,1%. Samuti toimuvad kõik ülekanded ülikiirelt, võttes aega vaid mõne sekundi. Tasub ka ära märkida, et Kucoin jätab nendest tasudest endale ainult 10% ning kõik ülejäänud jaotatakse läbi erinevate kampaaniate ja boonusprogrammide kasutajatele endale tagasi.

Kucoin võimaldab kaubelda paljude erinevate krüptovaluutadega ning lubab kasutajal ligi pääseda väga paljudele uutele ja paljulubavatele investeerimisvõimalustele. Altcoinid ehk alternatiivsed krüptorahad on oma väärtuses viimase paari kuu jooksul tohutult tõusnud ning hiljutine sündmuste käigu jälgimine näitab, et just seal peitub praeguse aja suurim kasvupotensiaal. Samuti on see suurepärane võimalus pääseda ligi mitmele uuele valuutale, enne kui nad võetakse kasutusele maailma suurimates turgudes. Aeg on näidanud, et just siis mitmekordistuvad nende väärtused.

Liitu KuCoiniga, vajutades SIIA.

Kui Sa pole veel üldse alustanud krüptorahasse investeerimisega, siis Bitcoini, Ether’i, Litecoini või Bitcoin Cashi ostmiseks Eurode eest tee omale Coinbase konto SIIN.

Anna meile hoogu ja jälgi meid Facebookis! 🙂

Jaga sõpradega:

Jälgi meid ja ära maga maha uusi nõuandeid :)